Sarımsak Tozu

Sarımsak tozu içermektedir.

Kurutulmuş sarımsak, taze sarımsak kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen kurutulmuş toz üründür. Taze sarımsak kurutulmadan önce yaklaşık %80 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg sarımsak kullanılarak 1 kg kuru sarımsak elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru sarımsak besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ ,aroma gibi oranlar çok yükselmiştir.

Her zaman taze, kullanımı kolay ve tekrar doldurulabilir ürünlerdir.

İçindekiler

Sarımsak tozu.

Şişe Miktarı

40g

Nerede Kullanılabilir?

ZÜMRÜT Sarımsak Tozu, Hazır çorba içerisinde, bulgur ve pilav karışımları içerisinde, sebze aroması veya koku verici olarak kullanılmaktadır. Et, tavuk, balık, çiğ köfte ve köfte harçlarında kullanılmaktadır.

Fabric & Care

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

- Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

- Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

- Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Details & Sizing

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  2. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
  3. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Öneriler