NAR ÇİÇEĞİ ÇAYI

Sudan çöllerinde yetişip susuzluk gidermeye yarayan bir bitkidir ve hibiskus olarak yayılmış olsa da bitkinin bu ismi Latincedir. Halk arasında Mekke gülü ya da nar çiçeği olarak bilinir. Latince isim hibiskusun kelime anlamı şifa veren, ferahlatan şeklindedir. Çay şeklinde demlenerek tüketildiğinde faydaları çoktur.

Faydaları hakkında daha fazlası için →

Malzemeler

 

• 1 Tatlı kaşığı ZÜMRÜT Nar Çiçeği

• 1 Su bardağı kaynamış su

Hazırlanışı


Nar çiçeği çayını hazırlamak için bir su bardağı kadar kaynamış suyun içine nar çiçeğini atın ve 5 dakika kadar demleyin. Çayın sıcak olarak tüketilmesi önerilmektedir ama dilerseniz tamamen soğutarak içine buz atarak da tüketebilirsiniz.

Servise hazırdır.

Afiyet olsun.

* İçeceğiniz zaman çayın içine limon, karanfil ya da tarçın ilave edebilirsiniz. Nar çiçeği çayını, yeşil çay ile birlikte demleyerek antioksidan bakımından zengin bir içecek ortaya çıkartabilirsiniz.

Fabric & Care

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

- Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

- Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

- Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Details & Sizing

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  2. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
  3. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Öneriler