Kuş Üzümü

Kuş üzümü çok eski dönemlerden beri Yunanistan ’ın güneyindeki Zakintos (Zante) Adası ‘nda yetiştirilmektedir. Hatta bu sebeple kuş üzümü bu adanın ismi olan Zante ve bu üzüm türünün tüm Akdeniz ’e ihraç edilmesini sağlayan liman olan Corinth adıyla da bilinmektedir. Ülkemizde ise kuş üzümü özellikle Manisa ’da, Isparta ’nın Senir ve Mersin ’in Gülnar ilçelerinde yetiştirilmektedir.

İçindekiler

Kuş üzümü

Paket Miktarı

40g

Nerede Kullanılabilir?

Bulgur ve pilav karışımları içerisinde kullanılabilir, hazır paketlenmiş aşure karışımları içerisinde kullanılabilir, müsli, tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir, tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır, bisküvi veya kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir.

Fabric & Care

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

- Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

- Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

- Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Details & Sizing

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  2. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
  3. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Öneriler